FOTOGALERIE

Holka Drzá v Chicagu

 

Tereza Šefrnová
Holka Drza v Chicagu

Fotky z natáčení TRAILERU

Téměř mrzlo. Ale i tak se před karlínským kostelem v sobotu dopoledne sešla původně plánovaná skupinka holek v letních šatičkách. Mrholilo. Ale nás hřál svými vtipy náš pan božský Thommy Kreiling, který byl tak laskav, že přijal guest starring v podstatě ze dne na den. Původně jsme totiž měly točit jen my holky. Ale večer jsem na narozkách kamaráda Michala potkala tohohle chlapa a hned mi bylo jasné, že to je nejlepší Miláček ever. A taky že jo. Posoudit to můžete ZDE

 

Hrají: Marie Míková, Linda Hájková, Chiara Calderotto, Anastasiya Aalvik, Tereza Šefrnová a Thommy Kreiling
FOTO Z TRAILERU K ROMÁNU HOLKA DRZÁ TEREZY ŠEFRNOVÉ

Hrají: Marie Míková, Linda Hájková, Chiara Calderotto, Anastasiya Aalvik, Tereza Šefrnová a Thommy Kreiling

 

 

COVER aneb jak to celé začalo

Český Sex ve městě má už svůj ofiko cover 🙂 – Děkuju snovému grafikovi Zdendovi Marešovi. Fotku dělal Atelier Erik Cook za velmi zvláštních okolností. Domluvili jsme se na focení coveru s Erikem. Fantastickým fotografem. Uměl i z těch nejošklivějších holek udělat krasavice. Ukázat jim, že každá holka je něčím hezká. Šlo mu to tak dobře, že si u něj dělaly fotky hérečky i úplně obyčejný holky, aby je pak dávaly svejm klukům a chlubily se s nima na Fcb.

V ateliéru mě ale ve smluveném termínu čekala jeho sestra. Omluvila se mi, že Erik je v nemocnici ve velmi vážném stavu. Místo něj tam už byla nachystaná  na záskok velmi šikovná mladičká fotografka (- kdo jsi, ozvi se mi holka!), která celou tuhle parádu zručně nafotila. Focení předčilo moje očekávání: kreativní brainstorming – fantastický výsledky. Holky byly neskutečně šikovné. Pořád jsme ale myslely na Erika, jestli se z toho dostane.

Od té doby jsem se nedokázala spojit ani s jedním z nich. Telefony jsou nedostupné. Maily se vracejí. Stránky nefunkční. Po Erikovi nikde ani stopy. Nechci se domýšlet, jak to dopadlo. Prostě věřím, že se uzdravil.

Obálka by mohla mít spoustu podob. Možná i mnohem lepších. Ale upřímně, mně by srdce urvalo porušit naši domluvu, že má vypadat zrovna takhle. Tohle je totiž jediná verze, která má i svůj hlubší vnitřní smysl.

ROMÁN O TOM, JAK SE NEPODĚLAT
ROMÁN HOLKA DRZÁ: LESK A BÍDA ŠOUBYZNYSU ANEB JAK SPADNOUT POD SLAVNÝHO ŽENÁČE A ZŮSTAT CELÁ

 

Křest v Marina ristorante

HOLKU DRZOU  jsme chtěli pokřtít, aby nám neběhala po světě nahatá. To dá rozum. Oblékli jsme jí stylově do šampaňského. Slavný den připadl na 5. 10. 2017. Byl  totálně deštivej čtvrtek. A ještě ke všemu jsme zvolili desátou hodinu dopoledne, pač kmotry HOLKY DRZÉ byli významní herci a ti jindy buď točí nebo hrají v divadle.

Marina ristorante se stylově houpala ve vlnách přeplněná fantastickým rautem. Kmotřička Mahulena Bočanová si dobrovolně odnesla onen pokřtěný výtisk domů. Mokrý by se neprodal. Kmotří duo hypochondrů Milan Šteindler a Lukáš Pavlásek HOLCE DRZÉ popřáli ať se líbí i klukům. Lukáš pak navrhl, že další díl by se mohl jmenovat HOLKA VRZÁ… no, uvidíme 🙂

Speciální poděkování patří také kolegům, kteří přišli tuto významnou chvíli sdílet s námi: Šárce Vaculíkové, Táně Medvecké, Tomášovi Krejčířovi, Martínkovi Stránskému a Viki Cabadajovi. Dále je nutno říci, že kniha by nevznikla bez obrovské domácí podpory mnoha spřízněných duší, bez vítězství na hithitu a bez zásadní podpory sponzorů: TECE (close to you), CHATENET, CHARME CLINIC.   Za křest přesně ve stylu Sexu ve městě vděčíme nejlepčí pražské restauraci Marina ristorante.

HOLKA DRZÁ už běhá po světě. Chyťte si tu svou!

 

Fotogalerie pokřtění HOLKY DRZÉ

(foto by Jakub Nedbal)